Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Geert Lambert (Spirit) - 12 tot 18 februari (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=147)
-   -   antiterrorismewetgeving (https://forum.politics.be/showthread.php?t=80006)

Pelgrim 13 februari 2007 14:26

antiterrorismewetgeving
 
Beste Geert,

wat denkt u over de nieuwe antiterrorismewetgeving? Vindt u het kunnen dat iemand tot vijf jaar cel wordt veroordeeld voor het organiseren van een persconferentie?

Geert Lambert 13 februari 2007 19:15

Beste Pelgrim,


Ik denk dat we inderdaad moeten oppassen dat we met verregaande wetgeving om onze vrijheid te bewaren, niet net zelf onze vrijheid gaan inkorten.


Geert

exodus 13 februari 2007 19:17

Dat is net de bedoeling van het internationbaal terrorisme... een reden hebben om het opgeven van onze vrijheden te rechtvaardigen.

Geert Lambert 13 februari 2007 19:23

dus moeten we ons tegen beiden verzetten.

exodus 14 februari 2007 15:58

Het is te zien wie achter dat internationaal terrorisme zit... criminele elementen binnen de eigen regeringen of terroristen.

Het is keer op keer gebleken dat criminele elementen binnen de eigen regering het eigen volk terroriseren en het steken op een reƫle of imaginaire vijand om hun eigen machtsbasis te vergroten.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:31.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be