![]() |
Poll: Wie wil er ja dan neen het cordon sanitaire behouden?
De vraag luidt: Wilt u, ja dan neen, dat het cordon sanitaire effectief wordt opgedoekt zodat het (racistische) Vlaams belang door de (democratische)politieke partijen niet langer kan worden uitgesloten van regeringsdeelname?
|
Sorry, poll geraakte niet bijgevoegd.
Even nieuwe poging wagen. |
Op federaal vlak moet het cordon zeker en vast blijven bestaan.
Op Vlaams niveau mag dit verdwijnen. |
Sorry moderator, maar deze (mislukte) poll mag gesloten worden.
|
Citaat:
belachelijk bij het ene wel bij het andere niet |
Het cordon is gewoon een toonvoorbeeld van de apolitieke gemakkelijkheidsoplossing, en is het niet net dat wat regeringen de laatste jaren tekend ? :)
Zolang we in een democratie leven blijft het cordon dus een misdadige overtreding. |
Het is een zetel voor het VB ... ze kunnen alle negativisme uit de maatschappij opvangen zonder ooit tot verantwoording te worden geroepen. Waarom denk je dat ze zich anders weren als een duivel in een wijwatervat nu het cordon doorbroken is door een nieuwe politieke partij? :)
Het zou veel nuttiger zijn de extreme stanpunten van het VB er af te vijlen in een regeerakkoord en ze dood te regeren ... daar is maar één legislatuur voor nodig :) |
Citaat:
Dat is wat idd al jaren gezegd wordt ja ... alleen weet niemand of het werkelijk zo is, en gaan vergelijken met andere buitenlandse partijen en evoluties is ook maar natte-vinger werk, vermits elke situatie bij de minste factorverandering een andere uitkomst kan bieden. |
Het Cordon Sanitair is gewoon in leven geroepen door de 3 grote partijen, SP-A & CD&V & VLD om zo hun regeringsdeelname te verzekeren.
Nu nog wat idioten die vallen voor het racisme-dogma, en het is nog verantwoord ook. Uiteindelijk, wie kan tegen "anti-racisme" zijn hé. T'is zoals tegen een rookverbod zijn, kan je ook niet rechtvaardigen. De 5% kiesdrempel is een veralgemening van het Cordon, naar de kleinere partijen. |
Wanneer gaat er miltair worden opgetreden tegen die haatzaaiers van een blok? Moet er daarvoor een duidelijkere economische boycot uit het buitenland komen? Handelsnatie Nederland begint al in te zien dat een racisme-stigma niet echt bevorderlijk is.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:21. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be