Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Walter Vandenbossche (CD&V) - 19 tot 25 februari (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=150)
-   -   Criminaliteit (https://forum.politics.be/showthread.php?t=80742)

duveltje382 18 februari 2007 17:37

Criminaliteit
 
Beste walter

In België heerst er deze dagen heel veel criminaliteit
Wat zou U,en in het bijzonder CD&V daar aan kunnen doen dat paars vergeten te doen is de afgelopen 8 jaar
Klik hier

Bedankt voor het eventueel antwoord

duveltje382

Walter Vandenbossche 27 februari 2007 11:13

Er heerst in België niet HEEL VEEL criminaliteit, maar elk crimineel feit is voldoende om op passende wijze te reageren
1. Efficiente Justitie. Rechtbanken, Hoven en Parketten moet worden geherfinancierd om beter te kunnen functioneren
2. Het gezin en het onderwijs moeten worden geherwaardeerd als basiscel van onze samenleving
3.De politiehervorming is niet af. Ook hier is nog veel werk aan de winkel
4. Inernationale samenwerking is 'in de nieuwe wereldorde' essentieel om de viligheid in onze samenleving te verzekeren

Lao Tzu 27 februari 2007 11:15

Onze gevangenissen zitten overvol maar er niet HEEL VEEL criminaliteit...

Walter Vandenbossche 27 februari 2007 11:18

Vergelijk dan toch even. Waarom moet er steeds overroepen of overdreven worden.

Lao Tzu 27 februari 2007 11:28

Elk crimineel feit dat er is, is er één te veel. Hier wordt trouwens niet overdreven. Er zijn cijfers genoeg die dit bevestigen. Concrete oplossingen zijn er nog nooit gekomen.

Walter Vandenbossche 27 februari 2007 11:44

Die uitspraak is wijs. Maar ze maak van België geen crimineel land, zoals de inleider insinueerde

Lao Tzu 27 februari 2007 11:47

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Walter Vandenbossche (Bericht 2472293)
Die uitspraak is wijs. Maar ze maak van België geen crimineel land, zoals de inleider insinueerde

Ik dacht niet dat hij dit insinueerde. Hij las het artikel op de webstek van Het Laatste Nieuws en daarin staat: "België is de enige lidstaat in de oude Europese Unie waar de misdaad de voorbije tien jaar is toegenomen. Dat hebben onderzoekers afgeleid uit 'The burden of crime in the EU', een grootschalige opiniepeiling die vandaag in Brussel is voorgesteld."

Van insinuatie is niet veel sprake dus. Wij willen u respecteren als politieker, maar respecteer dan ook de argumentatie en bewijslast van ons, forumgangers.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:46.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be