![]() |
VRT/Terzake bis
Ik stel zelfs vast dat in het persoverzicht van de VRT HLN niet vermeld werd, omdat vermoedelijk hier enige kritiek op de VRT/Terzake zou naar voor komen. In het persoverzicht van heden komt HLN zelfs niet aan bod.
Hieronder een extract. Franstaligen willen met debat over Vlaanderen Leterme treffen Vroeger was het allemaal beter, luidt het vermoedelijk hardnekkigste cliché van de mensheid. Vroeger was er het unitaire België. Volgens een peiling van de krant La Libre Belgique en de RTBf wil een meerderheid van de Vlamingen daar terug naartoe. Vroeger was het helemaal niet beter, een kniesoor die daarop let, want waarom zouden we anders drie staatshervormingen hebben uitgevoerd? Maar wie de vragen stelt, stuurt de antwoorden. En aangezien het federalisme discussie en ruzie betekent, dan maar terug naar de Unie. Het is een simplistische redenering, die kans maakt omdat het historisch kader bij de meeste mensen ontbreekt. Ze kennen de ruzies van vroeger niet meer. (...) Niemand moet zich daar een illusie over maken, dit debat draait niet rond de eenheid van België. Dat lijkt alleen maar zo. Voor de echte strategen gaat het hierom: hoe neutraliseren we Yves Leterme? Eerst mocht de Open Vld hem jennen met zijn 'conservatisme jaren 50', nu is het aan Franstaligen en socialisten. Het doel is hetzelfde. Hoe houden we hem uit de 16? Luc Van der Kelen in Het Laatste Nieuws, 13 maart 2007 , Waarom is er in het persoverzicht van de VRT geen enkele melding van HLN? Ik verwijs ook naar tread geopend door Pol http://forum.politics.be/showthread.php?t=83898 Deze tread werd ten onrechte door de moderatoren ergens geïsoleerd " pas important, c'est seulement du communautaire " |
ik denk precies hetzelfde als jij.
De VRT moet niet meer bewijzen in welk politiek kamp zij zit. |
Van der Kelen, bekend als hoofdredacteur van Het Laatste Nieuws, is lid van B Plus ("de naam klinkt als een verzekeringsmaatschappij", aldus moderator Rudi De Ceuster), een vereniging die zich afzet tegen separatistische tendenzen. Hij is tevens lid van de loge.
Vanderkelen is duidelijk geen communautaire scherpslijper. |
Opvallend hoe de politieke en journalistieke elites bezig is met spelletjes waar de doorsnee bevolking totaal geen boodschap aan heeft maar het toch niet kunnen laten om ons er mee lastig te vallen.
|
Ik dacht tiens Morgen Beter begint vroeg vandaag. Wat zou daar de reden voor kunnen zijn. ;-)
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
![]() |
Vedeze ?
Citaat:
|
Citaat:
Dit is echt wel geweldig, ! ! ! |
Inderdaad een heel grappige cartoon.
On topic: als ze mij als Vlaming opbellen om mijn mening te vragen, zou ik ook weigeren om in het Frans te antwoorden. En zo zijn er volgens mij velen, en voornamelijk Vlaamsgezinden. Bij zulk een enquête worden dus subgroepen uitgesloten. De resultaten kunnen dus nooit betrouwbaar zijn. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
- Quoi? -Ja zegt u? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:37. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be