![]() |
MIVB trammen ontsporen op maagdelijke rid
Bombardier levert al jaren degelijke treinen en trammen aan België. Tot men bij de Mivb besliste om niet meer voor Bombardier te gaan maar voor de "lowest bidder". En dat was een fabrikant uit spanje die werkt met goedkope, onnozele werkkrachten. Een gigantisch contract werd dus misgelopen, dat bombardier in moeilijkheden heeft gebracht en verplichtte mensen af te voeren. (allicht nog de fout van bombardier, volgens de vakbonden)
Allicht is het misschien wish-ful thinking om te denken dat het daaraan zou liggen, maar dat nu net het één van deze nieuwe tram's ontspoorde is misschien een goed "omen" voor jaren miserie, accidenten, ontploffingen voor het Brusselse openbare vervoer ;-). Zal hen leren, om kwaliteit in te leveren voor goedkope brol. |
Is dat dezelfde firma die de motorstellen reeks 41 leverden aan de NMBS ? Die dingen hebben ook niet anders dan problemen gehad de eerste jaren. Ik dacht dat het Alstom was uit Spanje.
|
Citaat:
|
Wat is een maagdelijke "rid"?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Ge zoudt veel beter uwen glazen bol aanwenden om rijk te worden, in plaats van uw voorspellingen hier gratis weg te geven. |
Citaat:
|
http://forum.politics.be/archive/index.php/t-7610.html
om nog maar eens te herinneren aan wie we dit te danken hebben! |
De dieselmotorstellen van de NMBS (reeks 41) komen van Alstom, tot ieders ontevredenheid. Vraag maar eens aan iemand van de NMBS over deze motorstellen.
Is he tniet zo dat die Siemensloc's nog geleverd moeten worden (reeks 14 ?). Bij de overheidsbedrijven zitten we dikwijls met slecht materieel omdat de contracten dikwijls politiek worden toegekend, dus niet het beste materiaal. In het leger is dit schering in inslag. Denk maar aan bv. de modernisatie van de Mirage 5 indertijd, enkele jaren later werden zo voor minder dan de waarde van de modernisatie aan Chili verkocht. Hetzelfde nu voor de howitzers die men aan Marokko wil slijten. Ze zijn pas gemoderniseerd om een (waals, waar anders) bedrijf te redden en worden nu voor minder dan de modernisatie verkocht. Bij de NMBS zit men al jaren zo met suboptimaal materieel. |
Citaat:
|
Ondertussen weet ik nog steeds niet wat een maagdelijke "rid" is... Ik ben geïntrigeerd.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
een maiden trib, éh. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:09. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be