![]() |
Ridder Rob
Ik heb nog even getwijfeld of ik u dit wilde aandoen. Maar hier volgt de nederlandse parodie op de Studio 100 series: Ridder Rob!
Tot nu toe zijn er al 5 afleveringen geloof ik. http://www.youtube.com/watch?v=5mzUi...elated&search= |
Eh... ok 8O
En eigenlijk... eigenlijk moest ik daar in het begin nog om lachen... Ik denk dat ik eens langs de dokter moet. Of koffie moet drinken. Of nee... offline moet gaan. Whatever. :-D |
Citaat:
|
Dit is zeer irritant. Ik hield het 24 seconden vol.
|
Citaat:
|
ik ben tot 1'27" geraakt maar toen deed "kutterdekut" 'm de das om
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Kim, heb nou toch medelijden. Ik heb kinderen en ben een verantwoordelijke ouder die met zijn kinderen meekijkt. Weet je wel hoeveel van die troep ik al heb moeten bekijken? ;-) (Bij TikTak kon ik tenminste nog een beetje in slaap soezen, af en toe) |
Koefnoen is geweldig!!! :lol: Wat dacht je trouwens van Samson & Geert?
|
Citaat:
|
Mooi gedaan.
|
''drie blonde deernen, een geit en een pak reuzel, maar dat een andere keer''
:) |
Afgehaakt op 34 seconden.
|
Ja, als alle kinderprogramma's die aan slaan uit Vlaanderen komen en we er zelf geen hebben dan moeten we die maar persifleren.
|
archieslecht
|
Volledig uitgekeken. Als jullie me nu excuseren, ik moet dringend naar de badkamer.
|
Triest hoor. Dat is misschien wel het verschil tussen ons en jullie, de Belgen. Als er een parodie over een Nederlands programma komt op de Belgische TV, dan zouden wij daar ook om lachen.
Maar helaas, de zelfspot is weer ver te zoeken. |
te bedenken dat Rob voordien van de Rovers was... van kamp gewisseld?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:46. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be