Derk de Tweede |
8 mei 2007 12:42 |
Zomertijd oorzaak van opwarming van de Aarde?
"Het is u misschien al opgevallen dat april van dit jaar behoorlijk warm was. Sterker nog: ik heb begrepen dat het de warmste april was sinds jaren. Alle bomen kregen in korte tijd hun bladeren en het krioelde van de insekten en ongedierte op een moment dat in Nederland soms nog sneeuw valt (zoals in 1981).
Voor een weldenkend mens kan dit niet als een verrassing komen: Zoals u weet is dit jaar de zomertijd in Nederland in opdracht van de EU bijna een maand eerder ingevoerd als gebruikelijk. Je zou toch verwachten dat de leden van het het Europese Parlement zouden nadenken over de opwarmende effecten van een extra uur daglicht voor ons klimaat. Toch, of niet dan?
Misschien is dit weer een nieuwe samenzwering van linkse politici om ons te doen geloven dat het broeikaseffect een echte bedreiging is. Misschien moeten er een volgende keer eerst uitgebreide onderzoeken worden gedaan voordat de EU-parlement weer een wet aanneemt die zulke ingrijpende gevolgen heeft! 8-)
|