![]() |
Centrum voor Gelijkheid van Kansen heeft zich burgerlijke partij gesteld in rechtzaak
http://www.atv.be/v3/newsdetail.aspx?mid=&id=5267 Ook de directeur van Het Centrum voor gelijkheid van Kansen en racismebestrijding is tevreden met de nieuwe aanpak in de strijd tegen racisme. Het centrum heeft zich trouwens burgerlijke partij gesteld in de rechtzaak tegen Hans Van Temsche, de jongeman die vorig jaar Luna en Oulematoe doodschoot in Antwerpen. Bron/atv Politics .be pas maar dik op,ook al onze forummers wezen gewaarschuwd!!!
|
Dat centrum - hoewel heel goed bedoeld - is echt meer en meer een farce aan't worden.
|
Citaat:
|
Arme simpele zielen zoals Dewael en het CGKR die het aanpakken van de veruiterlijkingen van racisme gelijkstellen met het aanpakken van racisme zelf.
Doet mij denken aan de mensen die ervan uitgaan dat indien het VB zou afgeschaft worden, daarmee tegelijkertijd al het racisme uit onze samenleving zal verdwenen zijn en iedereen plotseling als brave burgers politiek correct zal gaan stemmen. |
Jongeman in Jette geslagen met ijzeren staaf, drie mensen opgepakt
Een 20-jarige jongeman heeft zaterdagavond in Jette enkele slagen op het hoofd gekregen met een ijzeren staaf. Drie verdachten werden opgepakt en ter beschikking gesteld van het gerecht. Het slachtoffer kon zijn auto, die voor een restaurant in de Bonaventurestraat geparkeerd stond, niet verplaatsen omdat er een andere auto in dubbele rij stond. De bestuurder van die wagen weigerde zijn voertuig te verplaatsen en probeerde het slachtoffer te slaan met een ijzeren staaf die in zijn koffer lag. Vervolgens vertrok de agressor, maar kwam even later terug met enkele vrienden. De twintigjarige jongeman werd tegen een muur in het nauw gedreven en geslagen met de staaf. "Geen enkele klant van het restaurant kwam tussenbeide; enkel de restauranthouder zou schreeuwend naar buiten zijn gelopen", aldus de politie. (belga/hln) dat het CGKR zich daar eens mee bezig hield : met vier tegen één en dan nog met een ijzeren staaf slaan ! dat is een flagrant geval van ongelijke kansen of niet soms ? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:50. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be