Consequentie op zondag.
Nu weet ik wel dat de Nederlandse gereformeerden op zondag niet bougeren.
Dat er geen winkels openzijn in die gereformeerde dorpen daar kan ik inkomen, vermits de winkelier dan zou moeten werken.
Maar toen ik vanmorgen de krantenkoppen nalas viel ik toch van mijn stoel: Op zondag is de SITE van het "Reformatorisch Dagblad" AFGESLOTEN!!!! Je kan dus evenmin de reeds geplaatste artikelen van vorige week opvragen...:lol: :lol:
Hun uitleg:
Citaat:
Fijn dat u belangstelling hebt voor refdag.nl, de nieuwssite van het Reformatorisch Dagblad.
Vandaag is het zondag. We wijden deze dag in het bijzonder aan de dienst van God. Wij beschouwen de zondag als een rustdag, een opdracht van God en een geschenk, waar we dankbaar voor mogen zijn. Om die reden actualiseren we onze site vandaag niet.
Staat het nieuws dan stil op zondag? Nee, dat niet - we leven in een jachtige tijd waarin het verschil tussen zondagen en werkdagen helaas steeds kleiner wordt.
Morgen brengen we u graag weer op de hoogte van de dagelijkse gebeurtenissen, voorzien van achtergronden, commentaar en opiniërende artikelen. Zoals u dat van ons gewend bent.
Hoofdredactie Reformatorisch Dagblad
|
Het gaat hem niet zozeer over actualizeren, maar ook "oudere krantenkoppen" zijn niet te bekijken!
Doe de test maar eens zelf (wel op zondag natuurlijk): http://www.refdag.nl
|