Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Staatsinrichting (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=17)
-   -   BHV, wat nu? (https://forum.politics.be/showthread.php?t=91163)

barteke 12 juni 2007 16:29

BHV, wat nu?
 
Wat zijn de mogenlijke scenario's die zich nu kunnen afspelen?
Volgens bart dewever lijkt het onwaarschijnlijk dat er geen oplossing voor BHV komt hoorde ik net, wat denken jullie en wat zijn voor de hand liggende scenario's?
Voor 19 juni moet het gaan gebeuren..

barteke 12 juni 2007 16:44

voor allles 1 stem al, de verdeeldheid is groot :)

Sneta 12 juni 2007 19:58

Het zal wel in een groot communautair akkoord verwerkt worden waar er voor iedereen iets te halen valt

Dimitri 12 juni 2007 23:21

Bij de verkiezingen in Halle-Vilvoorde stemde 22% van de kiezers op een Franstalige partij. Op Vlaams niveau is dat 2%.

Lijkt me duidelijk genoeg om de noodzaak van een splitsing te onderstrepen, voor het geval de Franstaligen een andere oplossing voorstellen (De Donnéa had het bijv. over een kieskring Brabant).

I amsterdam 13 juni 2007 08:32

Wat zal dan de pijs oor de splitsing moeten zijn?

kelt 13 juni 2007 17:37

Ik hoop echt dat de Vlaamse partijen (en meer specifiek de CD&V/NVA-coalitie) voet bij stuk houden: BHV wordt gesplitst of er komt uberhaupt geen nieuwe Belgische regering!


Want eventuele Vlaamse partijen die het zouden durven in een soort regering te stappen die dit NIET doet zullen er moeten rekening meer houden dat ze heel erg klein gaan worden na volgende verkiezingen.... :roll:



Over de "staatshervorming" kan gepraat worden,daarvoor dienen regeringen,maar BHV is GEEN staatshervorming!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:02.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be