![]() |
Volk, word staat!
Campagne ‘Volk, word staat!’
27.06.2007 15.45u - Vanmiddag stelden Frank Vanhecke, Filip Dewinter en Gerolf Annemans een nieuwe Vlaams Belang-campagne voor. Met de slogan ‘Volk, word staat’ zal Vlaams Belang de komende maanden meer dan ooit de Vlaamse onafhankelijkheid uitspelen als enig alternatief voor de Belgische knoeiboel. Nu al is immers duidelijk dat de traditionele partijen hun communautaire programma opnieuw zullen verloochenen. Een aantal Vlaamse partijen laat verstaan dat de splitsing van Brussel-Halle-Vilvoorde deel zal uitmaken van een groot onderhandelingspakket. Om te zien of CD&V en N-VA hun dure Vlaamse eden nog gestand doen, zal het Vlaams Belang morgen tijdens de eerste plenaire vergadering van de Kamer van Volksvertegenwoordigers alvast onmiddellijk een wetsvoorstel tot splitsing van B-H-V indienen. ![]() Naar aanleiding van 11 juli zal onze partij liefst 250.000 VL-zelfklevers en de slogan ‘Volk, word staat’ verspreiden. Wie gratis zelfklevers wil bestellen, kan een bericht sturen naar [email protected] De affiche kan u in digitale vorm hier terugvinden. Bron: www.vlaamsbelang.org Wees er maar zeker van dat de druk op de ketel zal gehouden worden! De CD&V weet wat er haar te wachten zal staan als ze hun beloften niet nakomen... |
prachtig! 8-)
|
Groenland en de Faroer willen ook onafhankelijkheid, zeggen ze.
|
Die klevers wil ik in alle geval!
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Je wekker is blijven stistaan in 1830. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
:-o En jij kan daar mee lachen? Vreemd dat we jou niet horen schaterlachen toen één van je partij-onderdanen dit schreef: Citaat:
|
Dream on...als we moeten wachten tot meer dan 50 % van de bevolking met hun handtekeningen uitdrukkelijk smeekt om onafhankelijkheid, ben zelfs ik al dood, kben ochiere 21!!!
|
belgie unitair, dat zijn degene die terug naar de communautaire heibel van toen willen, ze beseffen niet waarom belgie een federale structuur gekregen heeft.
Beste kammeraden van beide zijden, ik stel voor dat we gewoon van aan de basis werken, vanuit het volk, integraal-federalisme biedt een zeer goede structuur van een staat. In plaats van gemeenschappen terug te "ver - een - igen" of zomaat te splitsen om te splitsen stel ik voor gewoon de federale staatsstructuur tot op het bot uit te hollen. De overkoepelende overheid moet zich niet moeien met zaken die beter op een lager niveau beslist worden. Dus de wijk, gemeenten, Vlaanderen, Europa... Geen communautair gekrakeel meer maar overleg tussen gemeenten en overkoepelende overheid. |
Citaat:
|
Prachtig.
Het racistische belang is duidelijk het trademark "vlaanderen onafhankelijk" aan het profileren als het hunne. Beter konden we het niet hebben ! |
Citaat:
|
Citaat:
Er zijn andere wegen, maar ja, daar kom je natuurlijk niet mee in het nieuws:-) |
Stickers Stickers Stickers!!!! :cheer: :cheer:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:24. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be