![]() |
Wat als de kiezing niet verplicht was?Hoe zou jij het vinden als de kiezing niet verplicht zou zijn?
Graag Uw mening bij deze poll.Lijkt me interessant :) |
Dat is geen poll hé, ge kunt alleen maar kiezen tussen ja en ja. Ikzelf zou de afschaffing van de stemplicht geen goeie zaak vinden.
|
Voor. De kwaliteit is superieur aan de kwantiteit, de meerderheid der democratie is dus verwerpelijk. De nivellering en verwording van het huidige democratisch parlementarisme dient ingeruild te worden voor het principe der organische democratie.
|
Wat doet deze topic in dit subforum?-------------------------------------------------------------------------------------- :?:
|
stemplicht is er niet zomaar gekomen, het heeft een reden:
Toen er nog stemrecht was gebeurde het dat arbeiders door hun baas onder druk werden gezet om niet te gaan stemmen. Immers, hij wist dat ze rood zouden stemmen. De baas zette zijn mannetjes aan de stemlokalen en liet hen bijhouden wie van zijn arbeiders een stem had uitgebracht. De gevolgen voor die arbeider in kwestie laten zich raden... Stemplicht is een goede zaak, en is onontbeerlijk als je wil dat stemmen eerlijk en anoniem gebeurt. Wat zijn trouwens de argumenten tegen stemplicht? Luiheid? |
Ik ben het trouwens volkomen eens met Axel: deze poll is belachelijk...
|
un peu facho deze poll: je hebt de keuze tussen ja, jaja of ja. Onzin dus.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:49. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be