![]() |
De Gucht moet zwijgen, Verhofstadt neemt alles in handen.
Eigenlijk moest het andersom zijn. De VLD had aan de kiezers formeel beloofd dat het stemrecht voor vreemdelingen er niet komt. Tijdens de regeringsonderhandelingen werd beslist om de zaak over te laten aan het parlement. Het resultaat was dan al zeker, maar dat moest dan maar anders geen Verhofstadt twee. Op die manier wordt het vreemdelingen stemrecht opgedrongen aan Vlaanderen waar 80% tegen is. Alleen maar voor de carrière van Verhofstadt. |
Gaat nog plezant worden. Voor de komende voorzittersdebatten kan in naam van VLD maar best Verhofstadt komen. De Gucht gaan ze toch gewoon overal weglachen.
|
Allee, het spel van de 10 kleine negers heeft een volgende strofe bereikt. Nu nog wachten op het moment dat Verhofstadt zich tot universele leider uitroept.
|
Waarom staat deze topic bij buitenland? 8) :arrow: :idea: :!:
Omdat dit partijdiscussies zijn. Oké, dom van mij ... :lol: :oops: :wink: |
Het aan de kant zetten van De Gucht- hij was te Vlaams- valt uiteraard enkel maar toe te juichen.
|
Citaat:
|
De VLD die A zegt, maar B doet, en vervolgens ten voordele van dictator haar voorzitter aan de kant schuift omdat hij toch nog de schijn wilt opwekken dat ze toch A doen.
Somers heeft hopelijk nog ergens een jobke "on the side", want het gaat nodig zijn... |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:57. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be