Den Ardennees |
31 juli 2007 21:31 |
Moslims tonen zich weer van hun meest ruimdenkende kant
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De Telegraaf
Varkenslucht irriteert moslims
AMSTERDAM - Moslims uit het Engelse Rugby zijn woedend over de komst van een fabriek die hondenvoer zal produceren, omdat het gebruikte varkensvlees via de schoorstenen hun lichaam zal bereiken, terwijl ze geen varkensvlees mogen eten.
„De meerderheid van het hondenvoer wordt van varkensvlees gemaakt, dat onze kleding en lichaam via de lucht zal vervuilen”, aldus een buurtbewoner.
Woordvoerder Grant Scott van the Cotton dPark Residential Association, die de fabriek zal bouwen, zegt vele klachten te hebben binnengekregen: „We hadden dit probleem niet voorzien en nemen het serieus. Maar dit betekent dat ook Hindoes zouden kunnen protesteren omdat we rundvlees gebruiken. We blijven aan de gang.”
De moslimgemeenschap zegt dat hun recht op hun geloof is geschaad, en eisen dat de fabriek een andere locatie krijgt. De Environmental Health Agency onderzoekt de zaak, meldt de Daily Mail.
|
misschien moeten ze maar zo'n paar fabrieken in Vlaanderen zetten 8-)
|