Savatage |
3 september 2007 13:09 |
Bush stuwt met zijn uitspraken Wall Street fors de hoogte in
Bush stuwt met zijn uitspraken Wall Street fors de hoogte in
De beurs van New York is met flinke winst gesloten dankzij enkele uitspraken van de Amerikaanse president Bush en van de voorzitter van de Amerikaanse centrale bank Ben Bernanke. De Dow Jones won 0,90 procent, de Nasdaq ging er 1,21 procent op vooruit.
De Dow Jones Industrial Average ging 119,01 punten hoger en eindigde op 13.357,74 punten. De samengestelde Nasdaq-index won 31,06 punten tot 2.596,36 punten. De breder samengestelde Standard and Poor's 500 ging dan weer 1,12 procent of 16,35 punten hoger en tikte af op 1.473,99 punten.
De uitspraken van zowel Bush als Bernanke hadden een grote, positieve invloed op de beurs. Bush stelde een aantal maatregelen voor om mensen te helpen die door de hypotheekcrisis in financiële moeilijkheden zijn gekomen. Bernanke stelde dan weer dat de Fed zou optreden indien nodig om de gevolgen van de financiële crisis te beperken. (AFP/hln)
----------------------------------------
Goede maatregelen van Bush :thumbsup:
|