![]() |
Onbekende natuurwetten
Welke natuurwetten ken je door ervaring en die niet in de fysica of andere boeken staan?
1. Je opent een doosje medicijnen ALTIJD aan de kant waar de bijsluiter zit zodat je het weer moet dichten en naar de anderen kant van het doosje gaan om het te openen en aan de pillen of wat dan ook te kunnen. |
Citaat:
|
De eerste sleutel die je probeert is nooit de goeie en het is meestal de laatste die je probeert.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
:(
|
3. Je bewaart iets jarenlang voor 'het geval je het ooit eens nodig hebt''. Nadat je het eindelijk hebt weggegooid blijkt dat je het inderdaad nodig had: De dag erna.
|
Citaat:
Als je nog maar één sok van een paar over hebt gebruik je die niet meer en gebeurd daar dus niks mee. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Omniumverzekeringen zeg je af een week voor uw accident
|
Behoud van angulair moment : met één vinger kan je een poort doen bewegen op een manier die beide armen zou vergen bij de scharnieren.
Heb ik uit ervaring geleerd toen ik als kindje eens mijn vinger in de scharnieren heb gestoken.:shocked!::-( :evil: |
Citaat:
|
Citaat:
Ik moet nogal veel medicijnen nemen, ga het eens uittesten. Want je stelling is juist natuurlijk. |
Je zoek in de gereedschapkist een kruiskopschroevedraaier, je pakt dan altijd een platte.
Zoek je juist een platte, dan vis eerst een reeks kruiskoppers uit de bak. |
Een rechte lijn is de kortste afstand tussen twee punten.
...nog nooit in een handboek zien staan... Kettingen kunnen breken... :die18: |
degene die ik hier al heb zien staan heben veel weg van murphy's law
ik heb er nog zo eentje: "juist op het moment dat je besluit dat je even genoeg hebt gedaan en wat uitrust komt de leerkracht langs om te zien of je wel goed aan het werk bent" |
'Als de vloer juist gekuist is, komt iedereen met vuile schoenen binnen.'
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:58. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be