![]() |
Naar Verhofstadt III?
Zou u het aanvaardbaar vinden dat Guy Verhofstadt de regeringsonderhandelingen uit het slop trekt?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Dus, voor mijn part, laat Guy nog maar 4 jaar door doen, maar goed zal het niet zijn voor het voortbestaan van dit land. |
Citaat:
Voor mijn part wordt Eddy Wally formateur. Zolang we maar resultaten zien. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Blijft over: - Reynders (de winnaar van de verkiezingen aan Waalse kant): Geen optie want provocateur eerste klas en dus niet geschikt. Optie twee: Huidige coalitie loopt muurvast -- Socialisten mee in de coalitie -- Elio Di Rupo premier? -- Niet aanvaardbaar, want verloor de verkiezingen en ligt moeilijk aan Vlaamse kant. Alternatief: Leterme zet stap opzij als gebaar naar de Franstaligen. Franstaligen leggen zich in ruil neer bij Vlaamse premier die aanvaardbaar is voor Leterme/CD&V. -- Vandelanotte? |
Natuurlijk.
Maar ik heb dan ook geen scrupules. |
Citaat:
|
uiteraard NEEN!
als dit een democratie is laat men de winnende partijen aan het woord, niet de verliezers! |
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
De huidige problemen zijn net er gekomen dankzij Verhofstadt. Tenzij jullie graag dit land nog meer in een chaos helpen... .
|
Niet dat het mijn absolute voorkeur is of zo, zeker niet, maar ik denk dat Herman Van Rompuy de grootste kans maakt om eerste minister te worden.
|
Citaat:
Na acht jaar zouden sommigen hier toch moeten doorhebben dat we van deze man geen heil moeten verwachten. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:45. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be