![]() |
Internet afschaffen?
Het internet zit vol pedofielen, homos, liberalen, creatievelingen, socialisten en andere vrijdenkers.
In Amerika censureren ze dat door middel van de Patriot Act: wie te links is krijgt de FBI op bezoek, en wordt het stilzwijgen opgelegd. In (islamo)fascistische staten wordt zelfs de toegang tot internet ontzegd. Moet die boel ook niet bij ons afgeschaft worden? |
Dan gaan wij geen discussies meer kunnen houden, nee bedankt, voor C2C zever ga ik door vuur!8-)
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
@ C2C: Volkomen gelijk!! schaf die perversie van van Internet! Wat heeft het ons bijgebracht?: Porno,Pedofielen,Homo's,corruptie,geweld,verkracht ingen enz enz! Ofwel keiharde censuur: de provider moet alles screenen en meteen doorgeven aan de politie! Ik pleit voor totale afschaffing internet: enkel nog toegankelijk op het werk/voor het werk!
|
Citaat:
Jij kan hem mss gaan troosten. |
Citaat:
|
Citaat:
Politie zal alleszins werk hebben. Er zal serieus wat personeel moeten aangeworven worden om alle Vlaamse internetverkeer te monitoren. Da's nog wat anders dat CCTV maatje. |
Al wat een beetje naar vrijheid ruikt, werkt de regelneven gruwelijk op de zenuwen... Als ze het niet kunnen controleren, is het per definitie slecht. Niet vergeten dat het internet ook ontzettend veel goeds voortbrengt; elke poging tot controle hypothekeert meteen ook het vermogen om die vruchten ten volle te kunnen plukken.
|
Citaat:
|
.
|
Citaat:
|
C2C afschaffen ?
(al even dom als deze poll) |
Ik begin het verdomd beu te worden om dagelijks te moeten laveren tussen topics die opgestart worden door C2C en die geen enkele inhoud dragen. Dit is een politiek forum en dit is het onderdeeltje maatschappij en samenleven. Als je toch de noodzaak voelt om dergelijke onzin te spuien, doe het dan in K&K maar stop gewoon met de forumtrol te spelen want velen onder ons worden het grondig beu.
|
Citaat:
snap niet dat de mods die dingen van C2C niet automatisch in k&k zwieren |
Citaat:
|
Citaat:
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:49. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be