![]() |
Wat moet volgens U de ideale verkiezingskandidaat volgens U in zijn programma opnemen, ongeacht van welke partij hij/zij is?
Volgens mij is het referendum, integratie en werkgelegenheid het belangrijkste. Wat is uw mening? |
Citaat:
|
Maak van het referendum het BROV en voor de overige twee geef ik je gelijk, Rudy.
We hebben echter ondervonden dat hetgeen in een partijprogramma staat voor het overgrote deel waardeloos is. Op TV populistje mogen komen spelen is veel effectiever om verkozen te worden dan wat in een programma staat. Eerstens lezen de meeste mensen dat toch niet en tweedens weten ze veel te goed wat een partijprogramma in dit land waard is: 0,0. |
Inderdaad Knuppel,
U heeft wel gelijk. Maar een BROV moet toch aan bepaalde regels voldoen, wil het werkbaar zijn! |
Zijn er nog ideeën of ben ik helemaal correct in mijn analyse?
|
Citaat:
|
Dus: het BROV, integratie, werkgelegenheid en stimulering ondernemerschap zijn de ideale strijdpunten voor de ideale kandidaat?
|
Citaat:
|
@Rudy
Lijkt mij al niet slecht. Al is het natuurlijk één ding om die strijdpunten vòòr de verkiezingen te hebben... |
doe er nog een snuifje sociale zekerheid (en dan zeker rechttrekking van de SZ wat mistoestanden betreft) en voor mij is het al goed.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
:lol: :rofl: :lol: :wink: |
Citaat:
Het duurt toch wat lang vooraleer mijn container vol geraakt. Als het zomer was zouden de wormen er al doorkruipen. 8) |
Citaat:
|
De ideale kandidaat moet beloven nooit iets goed te keuren wat door zijn achterban verworpen wordt.
Hij moet beloven nooit te aanvaarden dat Di Rupo in Vlaanderen de wet stelt vermits hij er zelfs niet op de kieslijst staat. Daarbij moet hij ook doen wat hij belooft. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:11. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be