![]() |
N-VA wil bevoegdheden CGKR inkrimpen
N-VA wil bevoegdheden CGKR inkrimpen
![]() De N-VA wil dat het Centrum voor Gelijkheid van Kansen en Racismebestrijding (CGKR) minder bevoegdheden krijgt. De partij wil bovendien niet weten van een herfederalisering van het Centrum. Onder Verhofstadt II werd een samenwerkingsakkoord afgesloten dat voorziet in het oprichten van een interfederaal centrum. De gewesten en gemeenschappen zouden hierdoor betrokken worden bij de instelling. Dat voorstel ligt nu op de onderhandelingstafel. Tijdens de eerste onderhandelingsrondes was het voorstel goedgekeurd. Bart De Wever, voorzitter van de N-VA, kreeg een document in handen van het Centrum over de verkiezingen van 10 juni. Hij kon de commentaar over zijn partij niet appreciëren. Tijdens een tweede lezing van het akkoord werd bovendien een amendement toegevoegd dat het Centrum verhindert om nog rechtszaken aan te spannen, terwijl dat net een essentieel onderdeel vormt van de taken van het Centrum. De linkervleugel van CD&V en cdH noemen dit tweede voorstel onaanvaardbaar. (belga/dm) Bron De wereld gaat er op vooruit!:-) |
De staat moet de burgers niet opvoeden. Dat centrum, en andere analoge parkeergelegenheden voor partij- en werkplaatsleden, moet worden afgeschaft.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
De linkervleugel van de CD&V vindt het onaanvaardbaar.... Jan Renders van het ACW ofzo? Is dat een verkozen CD&V-politicus? NEEN, dus zou het hem sieren om zich niet te bemoeien met de partij.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Wel jammer dat toen het CGKR achter het VB ging BDW nergens te bespeuren was en nu ze achter de NVA gaan, staat hij op zijn achterste poten om het CGKR wat in te krimpen. Beetje flauw Bart! |
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Zeer goed voorstel van de NVA. Doe zo verder ! :thumbsup:
|
Citaat:
|
Schitterend voorstel van de NVA. Des te vlugger dat centrum afgeschaft is, des te beter.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Een voorbeeld: http://www.marxists.org/nederlands/m...barricaden.htm |
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:30. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be