| Jantje |
28 oktober 2007 06:30 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Daimanta
(Bericht 3029600)
Wie zegt dat, u? Ik zie op dit forum tal van redenen om België te splitsen, en ik zie ook dat het sentiment er is. Willen is iets anders dan gebeuren. Ik wil dat Vlaanderen onafhankelijk wordt, maar ik ben er niet zeker van dat het gebeurd.
|
Ikke zeg dat, en ikke weet waarom ikke dat zeg.
En geloof het vrij, Als de formatie nog een kleine150 dagen duurt, dan is er zelfs geen enkele reden meer voor de Vlamingen om Belgie op te blazen.
Want er word in de Media idd veel vertelt, maar niet het zelfde als wat men achter gesloten deuren vertelt en doet.
En ik heb eens gaan rondneuzen in de verkiezingswetgeving.
Wel als we nog 227 dagen moeten wachten op een nieuwe regering, dan bestaat zelfs voor de Walen geen enkel middel meer om Belgie te splitsen.
En als onze lieve koning dan nog eens zo vriendelijk is te stoppen met ademen, voor er een nieuwe regering is, komt een oude jongensdroom van mij nog uit ook.
Want dan moet de hoogste wettelijk verkozen instantie het bestuur overnemen.
Ja, dan is Belgie het eerste land dat zijn bestuur en nieuwe verkiezingen moet overlaten aan de Europese regering. Want dat is dan het hoogte wettelijk verkozen bestuurdorgaan.
|