![]() |
Naomi Campbell bezoekt Venezuela
31/10 Topmodel Naomi Campbell bezoekt Venezuela
![]() "Ik ben erg onder de indruk van wat ik heb gezien", zei Campbell op beelden die woensdag werden uitgezonden door de staatstelevisie. "De gezondheidszorg, het onderwijs, het is geweldig om te zien waar jonge Venezolanen van kunnen profiteren." Het model opperde dat ook elders een dergelijk systeem moet worden ingevoerd. Tegenstanders van Chavez beschuldigen de linkse president ervan dat hij de sociale programma's louter gebruikt om steun onder de bevolking te verstevigen, terwijl hij niet genoeg doet om problemen op de lange termijn op te lossen. Campbell zei na de vier uur durende bijeenkomst op het presidentiële paleis echter dat ze onder de indruk is van de regeringsplannen om voor 2009 zes ziekenhuizen te bouwen. Vorige maand ontmoette Chavez de Amerikaanse acteur Kevin Spacey, die de Venezolaanse regering prees voor zijn inspanningen om de filmindustrie te ondersteunen. Ook Hollywoodsterren als Sean Penn en Danny Glover zijn recentelijk bij de linkse president op bezoek geweest. ------------ geen grote nieuwswaarde, ik weet het, maar blijkbaar is het daar dan toch niet zo slecht aan het lopen als we van sommige liberale onheilsprofeten moeten aanhoren.;-) |
[quote=Ambiorix;3038414]
geen grote nieuwswaarde, ik weet het, maar blijkbaar is het daar dan toch niet zo slecht aan het lopen als we van sommige liberale onheilsprofeten moeten aanhoren.;-)[/quote Ik geloof ook vlugger geluksprofeet Campbell. Zij en Chavez hebben alleszins dat autoritair trekje in het gemeen. Verwende Naomi klopt o.a. graag op haar kuisvrouw. |
De feiten over Venezuela zijn inderdaad zeer verschillend van wat de liberale CIA-propaganda zegt maar ook van wat marxistische propagandisten zeggen.
|
Citaat:
|
Citaat:
Kan niet op je draden in LINKS reageren, maar het verwonderd mij dat je pleitte voor protectionisme, wat de oorzaak is van honger en migratiestromen van arbeidsmigranten uit Afrika. Als deze cacaoboeren een goede prijs kregen voor hun arbeid, zouden zij nooit in gammele bootjes naar Europa komen. Wij moeten minder consumeren, minder verspillen. |
In de jaren 30 waren er heel wat mensen die de Sovjet-Unie van Stalin of het Duitsland van Hitler bezochten en er ook positieve commentaar over gaven.
En dat waren dan nog bezoekers van een hoger intellectueel kaliber dan een fotomodel dat met haar gsm haar meid aftuigt. |
Met zulke olie-inkomsten kan elk land zulke resultaten boeken. Laten we liever de democratische ontwikkelingen daar onder de loep nemen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Ah, ik zie uw bedoeling. Hierin moet ik toegeven dat ik openlijk hypocriet ben. Ik wil niet dat Nederland/België Noord-Korea binnenvalt, maar zou het fijn vinden als iemand anders dat wél deed.
|
Citaat:
Bedankt en tot ziens. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:16. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be