sn00py |
7 november 2007 20:43 |
kindermoorden
Citaat:
Minderjarige opgepakt voor doodslag op bakker in Jamioulx
In het onderzoek naar de doodslag maandag op een bakker in Jamioulx is een minderjarige opgepakt. Zijn vier handlangers, onder wie vermoedelijk ook twee minderjarigen, zijn geïdentificeerd, maar zijn nog steeds op de vlucht. Dat meldt het parket van Charleroi. Alles wijst op een slecht uitgedraaide poging tot overval.
Maandag werd de 34-jarige Pascal Hennuy rond 2 uur gewekt doordat dieven in zijn bakkerij inbraken. De man bevond zich op de verdieping boven zijn atelier, in het woongedeelte. Toen de bakker op de gelijkvloerse verdieping aankwam, werd hij beschoten door één van de inbrekers. Het slachtoffer werd in het hart getroffen en dodelijk verwond. Enkele ogenblikken eerder was zijn hond ook doodgeschoten.
Volgens de eerste aanwijzingen zouden de inbrekers geen buit hebben gemaakt. Het onderzoek, dat door de federale gerechtelijke politie wordt gevoerd, leidde tot de arrestatie van een minderjarige en tot de identificatie van vier andere daders. Die vier verdachten werden deze namiddag nog actief gezocht. De opgepakte minderjarige zou de feiten bekend hebben. (belga/tdb)
|
Bron: HLN
Weer een fait divers, zullen sommigen zeggen. Over afkomst/nationaliteit is niets bekend. Dus ik kan niet verdacht worden van racisme.
Maar is het niet wraakroepend? Inbreken en als je betrapt wordt, gewoon afmaken als zijn hond. Zelfs al is die kleine 13 jaar, ik vind dat ze die gasten eens mogen berechten als volwassenen, en zeer streng!!!:evil: Minderjarigen moeten om 2 uur 's nachts in hun bed liggen en slapen ipv bakkers en hun hond af te knallen.:evil:
In zo gevallen: levenslang zonder pardon!!! :evil::evil::evil:
|