![]() |
Beste propagandasymbool voor een Vlaamse republiek?
Het mag wat ludieker af en toe. Maar symbolen zijn belangrijk.
Welk symbool is volgens u het krachtigst om de Vlaamse republiek te promoten? Have your pick. |
Kunnen we er geen keizerrijk van maken?
|
1 Bijlage(n)
8-)
|
een vlaams poppemieken mag eens ons landje vertegenwoordigen. Vrouwelijk schoon, daar swicht zelfs de grootste vlaminghater voor .... alhoewel, da's nen homo én nen pedo ( Di Rupo, who else )
|
Citaat:
|
Citaat:
'k snap overigens niet waar ge zo'n onnozel idee vandaan haalt. |
Citaat:
|
aan wie dachte dan, toch niet die poederdoos morel forel zeker?
caroline genez, die zou dat eventueel kunnen, maar die zit in de oppositie hé. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
doe maar de Vlaamse Vlag
In al zijn vormen en groottes. Laat dat de nieuwe vlag zijn. Laat het volk overspoelen met VTM en andere shit en hou het Vlaams. Woestijnvis kost erg veel maar het zijn dan ook programma's van eigen bodem ipv buitenlandse serie's. We moeten uitgaan van onze eigen sterkte. Voed je kinderen ook op met die reflex, je spendeert heus genoeg tijd met je kinderen door zonder dat vrouwlief er is. Net zoals een taal je ook aan dient te leren als je jong bent. We voelen ons verbonden met onze Vlaamse identiteit, een massa groep mensen. Daarom noemen we ons dus volksnationalisten. Democratisch én menselijk. Vlaanderen een kleine gezellige rijke regio waar het goed leven is. Morel is het voorbeeld voor de vrouwen. Haar uiterlijk is er één van de regio hier. Ze heeft meer gestudeerd dan de gemiddelde vrouw en ken er veel die een pak lelijker zijn. Ze leert goed gehoorzamen daar draait het om. Ik geloof in een goede hiërarchie. En ze zal ook wat meer financiële kluiten hebben dan die arme trutten van het 4de wereldsyndicaat hier. Neem nu Kim van dit forum hier, met alle plezier maar... You get my point aight ? :p Dit is niet zo maar een mening maar gewoon zaken die iedere VB kiezer het wel mee eens zal zijn. De mensen hier die het niet eens zijn, zijn gewoon allochtonen of franstaligen of brusselaars. Achter een nickname kan je dat altijd moeilijk zien. De polls echter tonen weer een reëel beeld die je op iedere poll op ieder forum tegenkomt. Het zit er gewoon vingerdik op: wij Vlamingen worden al lang bij onze kloten genomen door de Walen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Weer eens een enquete die niks te maken heeft met het subforum 'binnenland', maar eerder met 'staatsinrichting' of als je de opties bekijkt, 'koetjes en kalfjes'.
|
Citaat:
Terwijl er ondertussen bij u vooral heel wat pijn begint te doen. Want uw propagandistische CD&V en NVA slagen er niet in om hun leugens - waar gij zo kinderlijk voor gevallen zijt - om te zetten in realisme. Al uw infantiele fantasieën over de staatshervorming zullen blijven wat ze zijn: jongensdromen. Dat vooral doet u pijn, niet mij. Ik geniet dus met volle teugen van de schadenfreude. |
Citaat:
|
Citaat:
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:16. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be