Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Over koetjes en kalfjes... (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Eventjes de "halaltest" doen op deze kroket: (https://forum.politics.be/showthread.php?t=98405)

Derk de Tweede 23 november 2007 15:42

Eventjes de "halaltest" doen op deze kroket:
 
Goed nieuws voor wantrouwige moslims:
Professoren vinden 'halaldetector' uit

Goed nieuws voor wantrouwige moslims. Binnenkort komt er een soort detector op de markt, die aangeeft of vlees volgens islamitische voorschriften, oftewel halal, is geslacht.

Het 'gat in de markt' is ontworpen door twee professoren van de universiteit in Maleisiƫ. Met behulp van hun testkit, bestaande uit enkele reageerbuisjes en chemicaliƫn, kunnen Ali en Hassan er binnen een uur zeker van zijn of ze hun honger mogen stillen met het overheerlijke kroketje dat voor hen op tafel ligt.

Het duo heeft deze week de werking van hun uitvinding aangetoond op een beurs voor uitvinders en innovatie in Brussel. Met hun halalkitje kan men ook de halal-echtheid van voedsel of handschoenen vaststellen.

"Moslims hechten daar erg veel belang aan", zo laat een van de professoren weten. :lol: :lol:

Dronkoers 23 november 2007 16:01

Pfff, gewoon proeven, wa's da nu ;-)

netslet 23 november 2007 16:09

Ah, the fine art of separating people from their money.

Zoiets kan toch nooit werken. Hoe kan dat apparaat nu meten of het dier gestorven is door wurging, of dat ie geslacht is in de naam van Cthulhu ofzo.

Derk de Tweede 23 november 2007 17:14

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door netslet (Bericht 3093570)
Ah, the fine art of separating people from their money.

Zoiets kan toch nooit werken. Hoe kan dat apparaat nu meten of het dier gestorven is door wurging, of dat ie geslacht is in de naam van Cthulhu ofzo.

Dat is een van de vele onzinberichten die dagelijks over ons heen worden gestort.

backfire 23 november 2007 17:18

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Derk de Tweede (Bericht 3093704)
Dat is een van de vele onzinberichten die dagelijks over ons heen worden gestort.

Ha! En werkt dat ook op een modale varkenskotelet?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:35.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be