![]() |
Na 170 dagen: is dit het einde van België?
Ik ben dit onderwerp begonnen op 100 dagen. We zijn nu al aan 170 (eigenlijk 171). Meer en meer ziet het er naar uit dat het spel aan het einde is gekomen, dat er een oranje-blauwe regering zal gevormd worden en de N-VA uitgespuwd, waardoor België blijft bestaan en er geen staatshervorming wordt uitgevoerd en BHV ongesplitst blijft.
Voor de eenheid van België ware het beter dat de Walen eens bakzeil haalden, want nu is er -laten we fair blijven en de waarheid zeggen- weer een barst bijgekomen i.p.v. 1 gelijmd. Zo zie ik het althans. Maar wat denkt u? Betekent de uitslag van 10 juni 2007 het einde van België? |
Citaat:
|
België blijft bestaan. Er ontstaat een regering die gevormd is met halfbakken compromissen en het zal de stabiliteit niet ten goede komen. Dat zal uiteindelijk een medefactor zijn voor het einde van België. Maar dat is nu nog niet.
|
Citaat:
|
Het is inderdaad verbazing vellend hoe weinig er altijd al gedaan is om dit conflict te verkleinen. Het is meer van kop in het zand dar problemen te confronteren.
|
Citaat:
Zij lopen met zand in de ogen. Een nieuwe genratie Vlamingen is opgestaan en zij gaan het anders doen dan hun ouders. De koude oorlog is voorbij en volksnationalisme mag weer en is zelfs springlevend . Van links tot rechts moeten ze dit nu toegeven. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:50. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be