Los bericht bekijken
Oud 28 juli 2022, 15:48   #82
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.201
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Erw Bekijk bericht
Maar er is een historische parallel met Hitler. Diens leger stond op een gegeven moment voor de poorten van Moskou. Na heel West Europa op Engeland na bezet te hebben.
Wel, ie staat nu weer voor de poorten van Moskou. Met achter hem zelfs alle andere Westerse regimes, en zelfs regimes die vroeger aan zijn zijde stonden.
En dat draai jij allemaal dus om.
Wat is dat nu voor zever ? Het "westen" staat niet met tanks en soldaten met bevroren tenen aan de poorten van Moskou.

Dat het westen SUCCES BOEKT bij landen die zich van de invloed van Moskou hebben losgescheurd, is iets totaal anders dan Hitler die daar stond he. Je moet echt eens het verschil leren tussen een westerse dictatuur en een Rusland-stijl dictatuur. Er zijn gradaties.

Wat gij zegt is het equivalente aan: "maar kijk, Jan heeft 3 vrouwen verkracht, en Piet is ook 3 keer getrouwd geweest".

In het eerste geval dringt ge uw agressie met geweld op, in het tweede geval komen ze met goesting naar U.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden