Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door reservespeler
Jongetje valt van roltrap in Shopping 1: “Hij hing aan de leuning”
GENK - In Shopping 1 in Genk is een kleine jongen ernstig gewond geraakt doordat hij van de leuning van de roltrap viel. Het kind hing aan de buitenkant van de leuning en werd zo omhoog getrokken. Omstaanders trachtten de jongen nog op te vangen.
Een waar horrorverhaal, je staat er niet bij stil dat zoiets kan gebeuren, terwijl het eigenlijk toch vrij logisch is.
Je kan de vragen stellen: - Waar waren de ouders of de toezichters van het kind?
- Hoe kan zoiets gebeuren?
- Dacht niemand aan de noodstop (staat normaal onder en boven aan de trap)?
Hopelijk heeft dit geen ernstige gevolgen voor het kind.
Het artikel maakt gewag van een hele tijd die het Mugteam nodig had vooraleer ze de jongen meenamen, uiteraard is er een hele tijd nodig, omdat zo'n kind eerst goed ingepakt moet worden zodat er niets mis kan gaan tijdens het transport.
Hopelijk houdt de jongen niets over aan z'n hachelijk avontuur.
Belangrijke vraag blijft natuurlijk: " Hoe kunnen we zoiets technisch voorkomen?
https://www.hbvl.be/cnt/dmf20220806_93496246
|
Niet!
Kinderen worden "vergeten" in hete wagens, kinderen lopen massaal verloren aan zee, kinderen hangen aan roltrappen, kinderen verdrinken en dit keer op keer.
De enige schuldigen van dit alles zijn de ouders/ toezichters die het belangrijker vinden om op hun GSM te tokkelen.
Hun kind(eren) in't oog houden? Ho maar.....dat vinden ze niet belangrijk.
Arme kindertjes!
