Los bericht bekijken
Oud 20 augustus 2022, 11:56   #57
Vlad
Secretaris-Generaal VN
 
Vlad's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2012
Locatie: Toxandrië
Berichten: 23.711
Standaard

De Duitse klimaatvereniging/NGO 'Klimastiftung Mecklenburg-Vorpommern' blijkt ook al een front voor Gazprom, wordt voor tientallen miljoenen euro's 100% door Rusland gefinancierd en werd opgericht door een voormalig DDR-ambtenaar. De NGO verving een andere NGO die net dezelfde niets met het klimaat maar alles met gas en Gazprom te maken hebbende activiteiten uitvoerde en werd door de EU gesubsidieerd met geld dat voor KMO's bedoeld was. Bron.

De EU is gewoon diep corrupt en totaal geïnfiltreerd door zichzelf en de tweede en derde wereld bedienende communisten. Een normaal mens verliest gewoon alle motivatie om nog aan deze samenleving mee te werken.
__________________
Ga maar na. De regering De Wever is een voortzetting van de regering Di Rupo. Er wordt op dezelfde plaatsen bespaard en gesmost. We zijn gestrikt.

In de meltingpot gaat alles kapot.

Fietsers en voetgangers zijn sterke weggebruikers. Autodebielisten zijn zwakke weggebruikers. Ze kunnen zichzelf niet voortbewegen.
Vlad is offline   Met citaat antwoorden