Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve
Als de navo weg is uit Europa, dan staan de Russen op 5 minuten hier he. Behalve als ze tegengehouden worden in Oekraine. Want nadien is het een boulevard.
|
Het is net andersom. De Russen hebben er geen belang bij en zijn er nooit op uit geweest om belangrijke buitenlandse klanten als de EU onder de voet te lopen en dan tegen enorme inspanningen in bedwang te moeten houden.
Maar als de VS, die overweldigend bewezen hebben dat ze Rusland evenals de rest van de wereld willen laten veroveren door hun bedrijven, voor hun dollar en met militaire steun, zo dicht mogelijk bij de Russische grens hun massavernietigingswapens willen komen opstellen, dan creëren ze een situatie waarin Rusland de keuze krijgt tussen buigen of Europa doen barsten, en als ze dan de EU binnenvallen, geef ik ze geen ongelijk.
Ik dacht dat dit alles zo vanzelfsprekend was, dat je het geen zinnig mens hoeft te vertellen.