Los bericht bekijken
Oud 27 maart 2005, 21:21   #74
de mestkever
Partijlid
 
de mestkever's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 juli 2004
Locatie: Vlaanderen, Geraardsbergen
Berichten: 258
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door BartP
LOL
ik ben bedrijfsleider en heb in 2004 1 miljoen euro winst gemaakt.
Dit dankzij een mix van autochtone en allochtone mensen die prachtig werk geleverd hebben.
ik heb maar 1 iemand ontslagen in 2004, een autochtone antwerpenaar die zichzelf te goed vond om in shiften te werken.
Luiaards vind je overal, en zeker ook in Belgie.

Trouwens maar te hopen dat het CGKR met hun spionnen andere bedrijfsleiders aanspoort om iedereen een eerlijke kans te geven zonder zoals u verblindt te zijn door slogans en cafepraat van het VB.
Jamaar, ik zeg niet dat alle allochtonen geen goed werk kunnen leveren he. Ik zeg gewoon dat als je een autochtoon beter werk ziet leveren dan een allochtoon maar dan toch die allochtoon moet aannemen omdat hij anders naar het CGKR gaat lopen gaat mij tever.

Zoals ook bert ancien zei he: 'als er geen allochtonen in een vereniging zit, wordt die niet gesubsidiëerd.' Dat soort toestanden spelen zich nu af of lijken zich nu af te spelen. En daarom val ik de allochtonen niet aan he, maar wel het wanbeleid en de bemoeizucht van leken (zoals het CGKR) in het bedrijfsleven.
de mestkever is offline   Met citaat antwoorden