Los bericht bekijken
Oud 4 oktober 2022, 15:22   #167
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.233
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Der Wanderer Bekijk bericht
Hier vergis je je. Waar de Amerikanen een 'heilige' schrik voor hadden, was een aaneensluiting van de Duitse economie (als spil van de Europese tot de recente terreuraanslagen) en de Russische grondstoffenrijkdom.
Natuurlijk niet. Wat ze wilden vermijden was een aansluiten van de Duitse en dus de EU economie aan het Russische vijandige regime. En afhankelijkheid van grondstoffen is natuurlijk zo een manier om aangesloten te worden.
Want ze wilden uiteraard vermijden dat wij een Russische kolonie werden. En wij ook, op een paar halve garen na. De Russen zijn al een eeuw de vijand. Dat je niet wil dat je voornaamste partners in de muil van de vijand lopen is normaal he.

Want kijk: wij hebben niet speciaal de Russische grondstoffen nodig. We kunnen die ook in Afrika gaan halen of zo. Dat wij te woke zijn om terug de negers op hun plaats te zetten en daar terug onze belangen gaan op te solferen is ONZE schuld he, niet die van de Amerikanen.

Dat de Russische grondstoffen nu dreigen totaal naar de Chinezen te gaan is voor de Amerikanen veel lastiger, en voor ons ook trouwens, want de volgende dictatuur die vernietigd moet worden is de Chinese he. Zonder Vladimir zijn apenstreken hadden we daar al kunnen aan beginnen.

Europa kan best de Russische grondstoffen gebruiken, maar slechts nadat de Russen onderworpen zijn aan het westen he.

Laatst gewijzigd door patrickve : 4 oktober 2022 om 15:22.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden