Los bericht bekijken
Oud 10 oktober 2022, 21:37   #1
dewanand
Minister-President
 
dewanand's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2005
Locatie: delft
Berichten: 5.484
Standaard Vrouw vertelt over 5 uur lang bedplezier: ‘Zijn geslachtsdeel ontplofte bijna’

onderwerp
Vrouw vertelt over 5 uur lang bedplezier: ‘Zijn geslachtsdeel ontplofte bijna’
7 februari 2022

analyse

1) meiden zijn mannen seksueel aan het uitbuiten en terroriseren ok, is niet eerlijk. Daarom zijn veel mannen nu eenzamer dan ooit en ongelukkig, niet elke man kan echt een uurtje zo een hete kutje uitwonen als Superman. Daarom hebben veel hetero mannen een pijnlijk en traumatisch minderwaardigheidscomplex denk ik en ik ben hierom zelf bang voor vrouwen.


2) Wat moet je als arme, minder potente, seksueel beperkte heteroman doen als jouw vriendin eist van jou om haar echt de volle 60 minuten flink door te palen, terwijl jij maar net tien minuten neuken in grote, vieze, hete kutjes aankan??

3) Ik ben toch seksueel gehandicapt als 1/3 heteroman en veel mannen zijn ook seksueel minder potent en beperkt denk ik. Hele seksoorlog nu gaande al duizenden jaren, meiden zoeken driftig en agressief naar de langste, dikste, hardst neukende super neuklullen denk ik. zie onder:


------------------------------------
https://www.gfcnieuws.com/vrouw-vert...tplofte-bijna/

Vrouw vertelt over 5 uur lang bedplezier: ‘Zijn geslachtsdeel ontplofte bijna’
7 februari 2022

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Het sensueel model Amanda onthulde dat het hebben van teveel slaapkamerpret haar siliconen bil-implantaten verpestte.

De 27-jarige Amerikaanse deed verder een boekje open over haar escapades tussen de lakens.

Een avondje met haar lover eindigde op de spoedeisende hulp, nadat hun maar liefst vijf uur durend avontuur de verkeerde kant op ging.

“We waren echt uren bezig en dat zonder pauze. Ik vroeg hem of hij iets had ingenomen.” – Hij zou het roemruchte blauwe pilletje hebben geslikt.


De man bekende even later dat zijn geslachtsdeel pijnlijk aanvoelde, en werd er een pauze ingelast.

Kort daarna haastten zij zich naar de spoedeisende hulp. “Het leek wel alsof zijn ding zou ontploffen en was het paars”, zegt Amanda.

De onfortuinlijke kreeg uiteindelijk een injectie in zijn fallus om zijn erectie te verminderen en werd er bloed uit gezogen.

Achteraf gaf hij toe dat hij geen Viagra had gebruikt, maar een spul in zijn penis injecteerde om ‘lang te kunnen presteren.’

Het koppel bleef daarna drie jaar samen.

Foto: ig/the_amanda_nicole
DEEL DIT BERICHT


https://www.gfcnieuws.com/vrouw-vert...tplofte-bijna/
---------------------------------
__________________
Kritisch Podium Dewanand

http://www.dewanand.com
dewanand is offline   Met citaat antwoorden