Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm
Ze hebben wel degelijk training gehad.
Veel Oekraiense "Chinese vrijwilligers" hebben geen training gehad. Die westerse wapens hebben nog niet voor een spectaculaire doorbraak gezorgd in Kherson noch in Donbass..
|
Een paar duizend vierkante kilometer in de kharkiv regio lijkt me geen slecht resultaat, de rest volgt. Rusland heeft sinds mei-juni eigenlijk NIETS meer weten te veroveren, kon enkel standhouden of klop krijgen.
Waarom dacht je dat hun leiders nu hysterisch zitten te grossieren met dwaze verhalen over het opblazen van de dam 'door oekraine' of de lachwekkende onzin over UA die een 'dirty bomb' zou willen gebruiken. Gisteren was de russische show over de 'nucleaire drill' die Putler is gaan bekijken, vandaag was er een nieuw indianenverhaal over russen die met lasers amerikaanse satellieten uit de ruimte gaan knallen omdat die beelden doorspelen aan UA. Yeah, right. Ik zou zeggen : try it, en kijk wat het antwoord is.
De orcs zijn stilletjesaan radeloos aan het worden... Een landje dat volgens Mordor zelfs geen recht heeft om te bestaan, is het leger van Sauron Putler een komkommer aan het opsteken.