Los bericht bekijken
Oud 10 november 2022, 10:07   #4
Hoofdstraat
Secretaris-Generaal VN
 
Hoofdstraat's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2017
Berichten: 26.319
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rudy Bekijk bericht
Waarom zouden de vaccins het virus richting dodelijker duwen ?
Dat lees je in dat Quanta artikel, een vaccin die enkel ziekte tegenhoudt maar niet de besmetting zorgt ervoor dat het virus ongestraft dodelijker kan worden.

Daarom dat ze niet meer vaccineren tegen vogelgriep maar kiezen om het volledig besmet vogelbestand op te ruimen. De vogelgriep is momenteel dodelijker en meer besmettelijker dan ooit tevoren, dat probleem hebben we nog steeds omdat bepaalde landen blijven vaccineren.

quanta: vaccineren zorgt voor resistente en dodelijkere virus mutaties
https://forum.politics.be/showthread.php?t=258234

En het zal niet veranderen want de EU bekijkt nu ook ook te herstarten met vaccins tegen de vogelgriep, dat zal het probleem tijdelijk verhelpen maar op langere termijn het virus nog sterker zal maken.

Een makkelijke oplossing is er niet, wilde vogels gaan nu nog meer massaal afsterven en dan kunnen ze de schuld op global warming steken, zijn die ook weer blij.

EU agriculture ministers agreed to implement a bird flu vaccine strategy as the bloc struggles with the most violent outbreak in its history.
https://www.euractiv.com/section/agr...cine-strategy/
Hoofdstraat is offline   Met citaat antwoorden