Los bericht bekijken
Oud 12 november 2022, 17:32   #59
Oma
Europees Commissaris
 
Oma's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 februari 2010
Berichten: 7.999
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten Bekijk bericht
U vat het nog steeds niet. Natuurlijk hielden de kinderen zich daar niet mee bezig. Het ging hun vooral om de cadeautjes van de goede sint, zoals ik in een vorige post stelde.

Alleen werd er door de volwassenen (in dit voorbeeld) een zwarte piet gecreëerd die een zwartje was en uitgebeeld werd als een slaafje. Met de ketting aan zijn been. En dus vonden de kinderen dat maar normaal vermits het hun zo werd voorgekauwd in de prentjes. Daar zat het probleem. Want het was niet normaal natuurlijk. Het was fout.

En dat was het dan over dit onderwerp, want we hebben er al genoeg over gediscussieerd in ettelijke vorige draden.
Ik vat het maar al te goed, jij probeert ons wijs te maken dat onze ouders al racisten waren en dat is een pertinente leugen.

Ik heb nooit en nergens ooit een afbeelding gezien van een zwarte piet als slaafje met een ketting aan zijn been.
Vertel eens uit welk boekje dat kwam?
__________________
Drie dingen kunnen maar kort verborgen blijven:
de zon, de maan en de waarheid.
Oma is offline   Met citaat antwoorden