Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Flandriar
N-VA en tegen alle mogelijke samenwerking op alle mogelijke vlakken in alle mogelijke omstandigheden.
|
Dus als het Vlaams Belang morgen een wetsvoorstel doet om een tsunami-waarschuwingssysteem in de noordzee te plaatsen stem jij tegen.
Als het VB een wetsvoorstel indient om het fileprobleem te verlichten stem jij tegen.
Als het VB een wetsvoorstel doet om de veiligheid op de werkvloer te garanderen dan stem jij tegen.
Als het VB een wetsvoorstel doet om de integratie van allochtonen te vergemakkelijken dan stem jij uiteraard ook tegen.
Als morgen het VB een wetsvoorstel doet om bijvoorbeeld een geneesmiddel tegen aids op de markt te kunnen brengen dan stem jij tegen.
Ondertussen heeft uw partij al [font=Arial Black]tegengestemd[/font] om B-H-V te laten splitsen bij hoogdringendheid en dit volgens het wetsvoorstel dat niet eens door het VB maar door de burgemeesters van de ZES was ingediend
[size=1](kwestie van hoe ver deze perfide antidemocratische dwaling wel niet kan gaan)[/size].
Jij bent er waarschijnlijk ook zo eentje die het VB beschuldigt van bestuurlijke obstruktie omdat ze goede wetsvoorstellen indienen die jij dan moet afschieten.
Hoe ga je dat politiek uitleggen als er morgen een pers komt die deze dwaasheden allemaal naar buiten mag brengen en niet verplicht wordt op straffe van broodroof om deze politieke calamiteiten onder de mat te vegen ?