Los bericht bekijken
Oud 29 november 2022, 16:52   #216
Oma
Eur. Commissievoorzitter
 
Oma's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 februari 2010
Berichten: 8.068
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vlad Bekijk bericht
De apenpokken bestaan niet meer.

De WHO heeft de naam veranderd want die stigmatiseert. De apen leden er te hard onder.


Citaat:
https://pnws.be/apenpokken-bestaan-niet-meer/

WHO geeft ‘apenpokken’ een andere naam.

Nadat mensen hadden geklaagd dat de naam racistisch en stigmatiserend was, besloot de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) op zoek te gaan naar een nieuwe naam.

Volgens de WHO moeten ziektes en virussen namen krijgen die niet beledigend of stigmatiserend kunnen zijn voor culturele, sociale, nationale, regionale, professionele of etnische groepen.
Ook moeten de namen geen negatief effect hebben op handel, reizen, toerisme of dierenwelzijn.

Werkelijk een enorme verbetering: mpox komt van monkeypox.
Alleen hele slimme mensen, zoals wetenschappers, zullen met die ‘m’ de link kunnen leggen naar monkey (aap).

Kunnen ze corona ook geen andere naam geven? Dan bestaat dat virus misschien ook niet meer en dan kunnen ze met de volgende hoax beginnen.

Wie kan nu who, dé "wereldgezondheidsorganisatie", nog serieus nemen als die zich bezighouden met naampjes te verzinnen omdat apenpokken stigmatiserend en racistisch zou zijn voor de apen?!
Belachelijke paljassen.
__________________
Drie dingen kunnen maar kort verborgen blijven:
de zon, de maan en de waarheid.
Oma is nu online   Met citaat antwoorden