Discussie: NU in China
Los bericht bekijken
Oud 4 december 2022, 07:25   #152
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.499
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bach Bekijk bericht
Twee soorten protesten. Ten eerste, legitieme protesten tegen strenge Covid maatregelen, meestal spontaan. Ten tweede zich hierop entende goed georganiseerde regime change activisten met buitenlandse connectie.
Want je beseft niet dat die twee intiem met elkaar verbonden zijn, de waanzin van hier de Covid maatregelen, of de waanzin van de islam dictatuur in Iran, of elke andere waanzin die ALTIJD de hoeksteen vormt van een totalitair regime en het feit dat de mensen hierdoor zware problemen in hun dagelijks leven ondervinden ?

Het is bij U, na al uw propaganda voor totalitaire regimes overal in de wereld, nog niet doorgedrongen dat er een intiem verband bestaat tussen waanzin die de mensen op den duur het leven onleefbaar maakt en totalitaire regimes ?

Het is om een of andere reden altijd de schuld van de Joden en de VS dat mensen waanzinnige totalitaire regimes niet leuk vinden ?
patrickve is offline   Met citaat antwoorden