Discussie: Onsterfelijkheid
Los bericht bekijken
Oud 15 december 2022, 01:24   #30
CUFI
Secretaris-Generaal VN
 
CUFI's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 november 2020
Berichten: 26.806
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Piero Bekijk bericht
U heeft daar een fraaie serie dogma's aan elkaar gekoppeld. Het is tamelijk ingewikkeld en het vergde eeuwen om het bij elkaar te verzinnen. Nu dachten alle apostelen, zoals u zegt, dat Jezus zijn leven had gegeven (om de duivel te verslaan?) maar tevens dat Hij het weer terug ontvangen had en dat Hij naar de henel was vertrokken. Lijkt u dat redelijk en billijk?
De apostelen dachten dat niet alleen, de meesten waren er getuige van!
Het is niet verzonnen, het is de waarheid.

Jezus wou niet aan het kruis genageld worden, maar liep mee om Zijn apostelen te redden. Als ze in verzet zouden gaan waren ze allemaal omgekomen door het zwaard en was er geen Evangelie geweest.
Het is door Hem aan het kruis te nagelen, dat de duivel onschuldig bloed vergoot en dus Christus de wereld overwonnen had.
Christus nam alzo de zonde van de wereld op Zich en stierf voor ieder van ons om ons te redden.

Ik geloof de Bijbel ja.

Romeinen 10:9 Want als je met je mond hardop zegt dat Jezus de Heer is, en met je hart gelooft dat God Hem uit de dood heeft teruggeroepen en levend heeft gemaakt, ben je gered.

Johannes 3:14 14 En net zoals Mozes in de woestijn de slang hoog opgeheven heeft, [a] zo moet ook de Mensenzoon hoog opgeheven worden.
__________________
The narrative changes over time.
CUFI is offline   Met citaat antwoorden