Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Micele
Als dat - toen in 2017 - klopte. Wslk ging toen alles door de shredder? Bron van 2017? Cijfers van 2015? Hoe was toen de recyclage? Wslk helemaal geen. Waar we vandaag mee bezig zijn is +5 jaar later.
Of hoe is het vandaag gesteld met de recyclage? In 2022 was de stand 93,5% recycleerbaar via: https://pvcycle.be/recyclage-2/
Via : https://www.planet-eco.be/blog/factc...nepanelen-echt
En haalbaar is 96% recyclage:
https://www.tudelft.nl/delft-integra...en-zonnepaneel
Raar vergelijk, en ze nemen maar 25 jaar.
Komt het dan van WC-eend? lol
Wat is toxisch? Hoe lang blijft radioactief afval radioactief, toch altijd? (of halfwaarde tijd?)
In de laatste 2 nuancerende reacties op die bron lees ik dit:
En nu ggl ik op 100% recycleerbare zonnepanelen en ze zijn al enkele jaren bezig:
MEER internationaal:
|
Allemaal toekomstmuziek nog als ik het goed begrijp. Tegen dat er overal zonnepanelen liggen en we aan vervanging toe zijn zullen de tweede generatie zonnepanelen grotendeels recycleerbaar zijn. Met de eerste generatie zitten we wel nog opgescheept.
En dan zijn er nog isolatie, windmolens, ... . Geen leuk plaatje. Haast en spoed zijn zelden goed. De doemdenkers drijven de doem zelve aan.