Los bericht bekijken
Oud 16 december 2022, 10:44   #265
Xenophon
Secretaris-Generaal VN
 
Xenophon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2009
Berichten: 101.635
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TheFourHorsemen Bekijk bericht
Zoals verkondigen dat zwarten minderwaardige, lagere vormen zijn in de ontwikkeling van de mens. Dat ze dichter bij de aap staan,... dat soort dingen.

Mogelijk met een "wetenschappelijk" sausje zoals vroeger de rassen werden ingedeeld.

Ik stel me ook dat ze dan openlijk zullen pleiten dat at bepaalde rechten (sociale zekerheid, sociale woningen,...) worden voorbehouden voor autochtonen.
Nu, ik moet zeggen, ik heb veel VB'ers gekend, maar ik nooit daar iemand horen zeggen "dat mijn ras superieur is aan het uwe."
Over welk ras het dan ook ging.

Trouwens, ze zouden dat dan van mij gezegd hebben omdat ik een Pools/Joodse achtergrond heb. Je weet wel, nazi's, joden, Polen enz.

Maar, we weten nu alleszins dat het u niet aan fantasie ontbreekt, vermits heel uw betoog staat of valt op basis van wat u meent dat er zou gebeuren.
__________________
Citaat:
Ta gueule!
Xenophon is offline   Met citaat antwoorden