Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve
Juist, en dat is goed nieuws, maar dat is in elk geval veel en veel en veel te weinig om praktische resultaten te bekomen. Dat is "net niet stagneren", dat is niet "decimeren" he.
China, daarentegen, dat is wat hoopvoller.
https://data.worldbank.org/indicator...ame_desc=false
Een recente fertility rate van 1.3, mochten ze dat aanhouden, dan zijn ze goed bezig. Maar we kunnen vrezen dat dit goede resultaat enkel het gevolg is van de totalitaire covid waanzin, en dat nu die voorbij is, ze weer gaan kweken. Er moet iets anders gevonden worden om de Chinezen de hoop op de toekomst doen te kelderen, maar daar is tenminste iets dat deftig in gang gezet is.
|
Als de VS hun proxy oorlog in Taiwan krijgen kan je verwachten dat ook China terug begint te 'kweken'. Uw 'oplossing' is als het gooien van olie op een vuur.
Citaat:
|
Niettemin zijn dingen zoals de burgeroorlog in Rwanda (hadden we maar niet tussengekomen) of Pol Pot zijn bezigheden toch stukken efficiënter zou ik denken.
|
Dat zijn tijdelijke dips in bevolking hoogstens. Dat is geen realistisch plan voor langere termijn. En daarbij hoeft de bevolking niet gedecimeerd te worden.
Waar die exterminate fantasie op lijkt is op een klaagzang van 'het westen' dat haar eigen situatie wil extrapoleren naar anderen, die natuurlijk niet bereid zijn dat krimp voorbeeld te volgen.
Voor de EU ontstond had Europa iets van een derde van het BNP van de wereld. Nu nog 15 procent. Jamaar, nu hebben we een fantastisch idee. We gaan ze gaan ombrengen. LOL. Ga wat fortnite spelen.