Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Herr Flick
Als je tussen 2 verhuizen in zit of zo , houden die dat ook in storrage voor u of leveren op de dag van uw verhuis op uw nieuw adres.
Allee ja, wat ge afspreekt met de verkoper he,. bij iet of wat degelijke winkel is dat allemaal geen probleem. en anders moet ge nen andere winkel zoeken.
en een redelijke termijn natuurlijk die mensen wachten ook op hun geld en storrage kost ook geld he, dus mogelijk ook niet gratis.
|
Tuurlijk, ik beweer hier ook nergens dat tweedehands sowieso beter is dan nieuw kopen. Voor mij persoonlijk is dat wel het geval maar voor vele anderen zal dat niet zo zijn.
Bij die mensen wegen de voordelen van nieuw kopen (leveren op de -tigste verdieping, oud salon meenemen, in voorraad houden tot verhuis, garantie,...) wel op tegenover die van tweedehands kopen.
Maar aangezien ik in een vrijstaand huis woon en al jaren niet meer verhuisd ben (en dat ook niet meer van plan ben) is voor mij persoonlijk tweedehands wel een interessante optie.