Los bericht bekijken
Oud 14 maart 2023, 10:20   #11
Skobelev
Secretaris-Generaal VN
 
Skobelev's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 maart 2013
Locatie: Kinshasa aan de Dender
Berichten: 40.722
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Xenophon Bekijk bericht
Het personeel is betaald om te werken.

Of bedoel je de mensen die daar werken en aandelen van Delhaize hebben gekocht?
Er is werken en werken. Dat personeel heeft er mede voor gezorgd dat dat bedrijf kon renderen. Die hebben er voor gezorgd dat Delhaize een meerwaarde kon realiseren.
Het is al te gemakkelijk om vervolgens het boeltje te verkopen en het personeel in de kou te laten staan.

Een voorbeeld...
Het bedrijf waar die van ons een tiental jaar gelden werkte stopte er mee, de eigenaar was +80. Ze deed daar zowel de aankoop, de verkoop, de boekhouding, de personeelsadministratie, kortom alle kantoorwerk.
De overeenkomst met de koper van het gebouw was dat die van ons bij hem aan het werk kon blijven.
Na een jaar, als alles in kannen en kruiken was heeft hij geprobeerd ze om dringende reden buiten te zetten. 't Is hem niet gelukt natuurlijk en hij heeft ze nog een ruime opzegvergoeding mogen betalen.
Kortom, bazen zijn smeerlappen die hun personeel uitmelken zoveel ze kunnen. Delhaize mag in deze ook op de blaren zitten.
__________________
Hope is nothing more than a postponed disappointment
Skobelev is offline   Met citaat antwoorden