Los bericht bekijken
Oud 2 mei 2023, 09:06   #9
Herr Flick
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 23 augustus 2002
Berichten: 47.355
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Dit !

Het is juist dat a priori het TSO en het BSO geen "vuilbak" richtingen zouden moeten zijn, en dat zij op papier naar vaak lucratieve professionele banen kunnen leiden zoals loodgieter. In werkelijkheid is het vaak echter droevig gesteld met wat men daar daadwerkelijk leert. Het is natuurlijk een vicieuze cirkel dat eens een richting een "vuilbak" richting is waar men gewoon de probleemgevallen dumpt, het nadien, eh, vol probleemgevallen zit en het onderwijs daaronder lijdt.
Wat men dan gewoonlijk doet, is de probleemgevallen naar een nieuwe vuilbak richting sturen, om de vorige proberen te redden, maar dat lukt meestal niet, omdat de gewoontes en de reputatie er nu eenmaal zijn, en het onderwijzend personeel "navenant" is (geworden).

De grond van het probleem zijn niet de studie richtingen op papier, maar de probleemgevallen he.
Voilla, voor die probleemgevallen zou je een A5 Vuilbakenist kunnen inrichten. Gewoon een soort speeltuin waar ze tot hun 18 jaar in kunnen zitten en dan ineens in den bak steken als ze meerderjarig zijn.
Herr Flick is offline   Met citaat antwoorden