Los bericht bekijken
Oud 16 mei 2023, 06:39   #16
reservespeler
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 5 augustus 2012
Berichten: 77.593
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Drukazz Bekijk bericht


De Wever kwam tijdens het gesprek terug op heel wat punten die hij dit weekend ook op het partijcongres zei. Dat hij na de verkiezingen snel een mini-regering met de PS wil optuigen bijvoorbeeld, om een lange periode van lopende zaken te vermijden. Voorts stelde hij in het Frans vast dat Open VLD en CD&V zich kapotregeren in Vivaldi en dat hij zelf bereid is premier te worden ‘als dat helpt om tot een transformatie van het land te komen’.

Voor de microfoon van Solimando – die daarvoor zondag wel zelf naar Antwerpen moest karren met een mobiele studio om het maandagochtendinterview al op te nemen in de marge van het N-VA-congres – viel De Wever wel nog eens uit naar Vlaams Belang. ‘Dat is een nutteloze partij. Ik begrijp de boosheid van de mensen en dat ze partijen willen afstraffen. Maar dat heeft geen zin. Je moet die boosheid vertalen in een constructieve keuze.’

BRON

Wat een bittere, zure, cynische mens is dat toch hé.

In plaats van met mede-Vlaams-nationalisten de onafhankelijkheid (Vlexit) uit te roepen, kiest hij er voor om een coalitie met de corrupte PS te sluiten.

Heel teleurstellend dit.
Bitter en Cynisch? Meen u dat?
U heeft er blijkbaar niets van begrepen.
reservespeler is offline   Met citaat antwoorden