Los bericht bekijken
Oud 16 mei 2023, 16:28   #19
TheFourHorsemen
Secretaris-Generaal VN
 
TheFourHorsemen's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 januari 2014
Locatie: Antwerpen, De Verenigde Nederlanden
Berichten: 24.653
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Max van Dietschland Bekijk bericht
Toch wel vreemd dat een renner de koers moet verlaten door een zogenaamde snotvalling. Moest dit virus geen probleem vormen zoals sommigen hier beweren, zou een ploeg al het werk en opoffering van een renner niet wegsmijten.

Neen, het wordt eens hoog tijd dat de wetenschap een serieuze tand bijsteekt in de bestrijding van dit virus.

Influenza vormt ook een probleem, maar je hebt maar 1 epidemie per jaar, maar dit virus blijft het ganse jaar rondhangen met om de 3 maanden een nieuwe opstoot.

In plaats van vaccins die toch niet werken, dient men te werken aan medicijnen die virusreplicatie onderdrukken.

Het blijft toch ook verbazen het hardnekkig dit virus is. Er zijn toch steeds meer aanwijzingen dat dit virus gemaakt is in een laboratorium en niet via natuurlijke weg is ontstaan.
Met een stevige verkoudheid kan je geen topsportprestaties leveren.

Als je maar op 95% van je kunnen bent, heeft het geen zin om mee te doen.
TheFourHorsemen is offline   Met citaat antwoorden