Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten
Het is niet omdat ze lesbisch zou zijn, dan ze daarom geen vrouw is. En zij is niet alleen een vrouw, ze is een fantastische vrouw.
Wat iemand met zijn seksueel leven doet, zijn onze zaken niet. Maar wanneer iemand opkomt voor ons klimaat dat finaal naar de dieperik is aan het gaan, dan zijn het onze zaken wel.
Edoch, rechtse rakkertjes hebben dat nog steeds niet door. Helaas. Binnen 10 a' 20 jaar gaan die rakkertjes anders piepen. Héél anders. En het zal niet voor de leute zijn.
|
In verschillende landen (Canada, GB) kan je gevangenisstraf krijgen als je iemand opzettelijk en persistent misgendert. In de staat New York tot 250.000$ boete.
U zit duidelijk zelf in het kamp van de ultra-rechtse rakkertjes, en Dadeemelees favoriete MAGA crowd door uw haatdragende transfobie en misgendering.