Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm
Ik heb nooit gezegd dat zo'n risico bestaat.
|
Uw no 10 compaan beweerde dat.
Dat was dus een totaal idiote bewering. Niettemin is dat de propaganda die in Rusland zelf verkocht wordt, dat het westen moet tegengehouden worden en dat men daarom moet gaan vechten in Oekraine.
Het was ook dezelfde zotte bewering dat Oekraine dat een NATO lid wordt een bedreiging zou zijn voor Rusland. Uw eigen argument maakt daar brandhout van. Niks bedreigt militair Rusland, juist omdat het een kernmacht is.
Merk op dat het OMGEKEERDE veel minder zeker is. Zolang Rusland zelf geen kernmacht aanvalt, maar enkel niet-nucleaire navo leden is het verre van zeker dat hetzelfde geldt in omgekeerde richting he. De kans op een Russische invasie in Europa is reeel, terwijl de kans op een Westerse invasie in Rusland onbestaande is.